[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Będzie debata oświatowa w Suchym Lesie

Autor:

Jest reakcja wójta na tekst przewodniczącego Komisji Społecznej Krzysztofa Pilasa. http://www.suchylas.pl/index.php/pl/ww/item/4271-gminna-debata-oswiatowa

„Wójt Gminy Suchy Las Grzegorz Wojtera zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy na Gminną Debatę Oświatową poświęconą zmianom ustawowym w zakresie systemu szkolnictwa, która odbędzie się 25 stycznia 2017 r. o godz. 17.00 w Centrum Kultury w Suchym Lesie (ul. Szkolna 16). Na spotkaniu zostaną zaprezentowane propozycje reorganizacji systemu oświaty w Gminie”

Lista Publikacji Ogólnogminnych