[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Pomocnik św. Mikołaja rozrabiał w Suchym Lesie!

Autor:

Świąteczne paczki ze słodkościami zostały wczoraj przekazane dzieciakom, o których rozwój sportowy dba Stowarzyszenie Integracji Europejskiej Aktywni we współpracy ze Stowarzyszeniem TMS Suchary Suchy Las.

20151217_173416

Dla młodych piłkarzy znalazły się również niezbędne do treningu piłki nożne.

DSC_0212

Obdarowane dzieciaki były bardzo zaskoczone, ale i szczęśliwe. Dlatego cieszę się, że udało się w taki sposób spożytkować środki finansowe Zarządu Osiedla Suchy Las, któremu przy tej okazji dziękuję za współpracę w tej kwestii.

Warto zaznaczyć, że w ramach świątecznego wsparcia dla potrzebujących rodzin przekazane zostały również produkty spożywcze długoterminowe.

w zastępstwie św. Mikołaja 🙂
Michał Dziedzic
Przewodniczący Zarządu Osiedla Suchy Las

Lista Publikacji Suchy Las