[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Powstanie Wielkopolskie w Warszawie

Autor:

Ostatnie dni grudnia tradycyjnie mieszkańcom Wielkopolski kojarzą się z obchodami rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Z tej okazji, 28 grudnia br. Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak zorganizował uroczyste obchody 98. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego przy Grobie Nieznanego Żołnierza w Warszawie. Była też Msza św. oraz okolicznościowa uroczystość na Wojskowych Powązkach. Nasze stowarzyszenie – Gmina Razem oraz szeroko rozumiany sucholeski samorząd reprezentował radny Krzysztof Pilas – przewodniczący Komisji Społecznej Rady Gminy Suchy Las. Obecny był również p. Ryszard Głowacki przedstawiciel Towarzystwa Przyjaciół Gminy Suchy Las.

2016_12_28_1

2016_12_28_2

Lista Publikacji Ogólnogminnych