[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie radnego Michała Przybylskiego z senatorem Janem Filipem Libickim

Autor:

W środę 20 kwietnia 2016 r. senator RP Jan Filip Libicki był gościem jednej ze szkół zawodowych w Poznaniu. Rozmowy dotyczyły szkolnictwa zawodowego oraz sytuacji osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Przy okazji tego spotkania, przewodniczący Klubu Gmina Razem Michał Przybylski poruszył również problem tzw. podatku poligonowego. Przypomnijmy, że wojsko chce zmienić klasyfikacje gruntów, co skutkowałoby brakiem w sucholeskim budżecie kwoty ok. 12.000.000 zł. Pan senator Libicki wykazał zainteresowanie problemem oraz chęć pomocy w konstruktywnym rozwiązaniu naszego problemu.

20160420_101830