[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

„Warto przypominać” czyli o dokończeniu remontu Powstańców Wielkopolskich

Autor:

Szanowni Państwo,

ile to czasu upłynęło od remontu ul. Powstańców Wielkopolskich? 2-3 lata? Na tyle dużo, że zaczeliśmy zastanawiać się, czy centralny odcinek tej ulicy doczeka się wreszcie chodnika i zjazdów na posesje. Było to o tyle niezrozumiałe, że wójt posiada projekt remontu, który uwzględnia całościową poprawę infrastruktury na tym odcinku.

Razem z Tomaszem Bekasem, Sekretarzem Stowarzyszenia Gmina Razem oraz Agnieszką Targońską, radną z klubu Gmina Razem postanowiliśmy przypomnieć o tej, wydawało by się, kłującej w oczy sprawie.

Po zebraniu podpisów mieszkańców reprezentujących dziesięć posesji z tego odcinka ulicy, przygotowaliśmy i złożyliśmy interpelację w niniejszej sprawie – Interpelacja nr 22, Agnieszka Targońska – brak wjazdów na posesje i chodnika przy ul. Powstańców Wlkp.

Choć od 2012 roku nie znalazły się na to środki, w tym roku wójt gminy zapewnił, że zamierza zarezerwować środki na ten cel na rok 2016. Najwyraźniej remont o którym na 3 lata zapomniano, ma szansę zostać dokończony.

Taka odpowiedź cieszy i motywuje do zwracania uwagi na swoje otoczenie oraz zgłaszania uwag poprzez swoich radnych. Serdecznie do tego zachęcamy!

 

odpowiedz na interpelację AT

Lista Publikacji Suchy Las