Zaproszenie na koncert do Lubasza!

Gmina Lubasz znajduje się w powiecie czarnkowsko – trzcianeckim, na terenie północnej wielkopolski. To mało znana, ale bardzo ciekawa miejscowość. Trzeba zwrócić uwagę na na takie walory tej miejscowości, jak: możliwość aktywnego wypoczynku, bogactwo przepięknych lasów, sporo imprez kulturalnych i rekreacyjnych. Z roku na rok powiększa się baza sportowa.

Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej „Gmina Lubasz położona jest na  skraju Puszczy Noteckiej bogatej w wydmy śródlądowe, pagórki czy rynnowe jeziora. Zasoby przyrodnicze sprawiają, że mieszkańcom żyje się tu przyjemnie, a turyści chętnie odwiedzają ten zakątek wielkopolski.

Dziś w Lubaszu, przy okazji ważnego dla mieszkańców wydarzenia religijnego koncert:

lubasz