STOP dla koronawirusa

Szanowni Mieszkańcy Gminy Suchy Las,

w zawiązku z trudnościami dnia codziennego spowodowanymi rozmaitymi ograniczeniami zarząd naszego Stowarzyszenia deklaruje pomoc osobom potrzebującym, starszym, chorym w załatwianiu koniecznych  spraw bieżących (niezbędne zakupy, kwestie urzędowe itp.). Koordynatorem akcji jest wiceprezes Stowarzyszenia Gmina Razem Krzysztof Pilas kom. +48 502 168 086; mail: krzyspilas@gmail.com

Jednocześnie zwracamy się z apelem do innych stowarzyszeń działających w gminie Suchy Las, a także ludzi niezrzeszonych o przyłączenie się do akcji. Być może Wasz sąsiad lub znajomy będzie potrzebował takiej pomocy.

Nie bądźmy obojętni!

2020_koronawirus_2