[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zawieszenie zajęć w gminie Suchy Las

Autor:

Suchy Las, 10 marca 2020 r.

Szanowny Pan
Grzegorz Wojtera
ul. Szkolna 13
62-002 Suchy Las

Szanowny Panie Wójcie,
w związku z opublikowaniem komunikatu z dnia 10.03.2020 r. o normalnym funkcjonowaniu publicznych placówek oświatowych w gminie Suchy Las zwracamy się do Pana z prośbą o  rekomendowanie dyrektorom szkół podjęcie decyzji o zawieszeniu zajęć na okres najbliższych dwóch tygodni.

W naszej opinii normalne funkcjonowanie sucholeskich placówek oświatowych i kulturalnych, wobec decyzji władz samorządowych Miasta Poznania o ich zamknięciu, uznać należy za błędne i dla mieszkańców niezrozumiałe. Działania profilaktyczne prowadzone przez Miasto Poznań mają sens tylko wtedy, kiedy włączą się w nie gminy ościenne. Wzajemne wsparcie i solidarność w działaniach zapobiegawczych rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 jest nam w tych dniach szczególnie potrzebne. Taki model współpracy i takie postawy są nie tylko akceptowane społecznie, ale stwarzają warunki do większej skuteczności w realizacji wspólnych celów.

W trosce o zdrowie uczniów i ich rodzin oraz nauczycieli, raz jeszcze proszę o stworzenie warunków do zawieszenia zajęć na okres dwóch tygodni w placówkach oświatowych i kulturalnych prowadzonych przez gminę Suchy Las.

Odnosząc się ze zrozumieniem do apelu o ograniczenie wizyt w urzędzie, w trosce o Pańskie  zdrowie oraz zdrowie urzędników list niniejszy przekazujemy drogą elektroniczną.

Klubu Radnych Rady Gminy Suchy Las
Inicjatywa Mieszkańców Gmina Razem

(-) Michał Przybylski – przewodniczący
(-) Zbigniew Hącia
(-) Włodzimierz Majewski
(-) Grzegorz Słowiński

………………………………………………………………………………………………………………………………

Lista Publikacji Ogólnogminnych