[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Ciekawa akcja w Złotnikach Osiedlu

Autor:

Szanowni Państwo,

po rocznej przerwie spowodowanej pandemią wreszcie mamy okazję spotkać się. W niedzielę, 29 sierpnia br. w złotnickim ogrodzie przy ul. Żukowej 14 odbędzie się, podobnie jak w latach ubiegłych, ZŁOTNICKIE ŚWIĘTO PLONÓW. Jest to święto nawiązujące do tradycyjnych DOŻYNEK. W tym dniu świętują w szczególności wszyscy, którzy uprawiają przydomowe ogrody, zbierają plony z pól, czy właściciele ogrodów działkowych. To święto wszystkich, dla których dbałość o środowisko jest naturalną i autentyczną potrzebą.

2021_plakat dożynki


Co roku w tym szczególnym dniu dla naszej lokalnej społeczności uczestniczy kilkaset mieszkańców. Wspólnie spędzony czas, to nie tylko wyśmienita zabawa, ale również okazja do podzielenia się ogrodniczymi doświadczeniami i pochwalenia się naszymi osiągnięciami. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie, tym bardziej, że ZŁOTNICKIE ŚWIĘTO PLONÓW będzie miało szczególny wymiar. Zamierzamy bowiem włączyć się w trwające akcje pomocy dla trójki chorych dzieci z naszej gminy:

– Ani z Golęczewa https://www.siepomaga.pl/ania-karolewicz
– Leona ze Złotnik https://www.siepomaga.pl/leon-slowinski
– Oskara ze Złotnik https://www.siepomaga.pl/oskar-glowski


AKCJA SZCZEPIMY SIĘ Z KOŁEM GOSPODYŃ WIEJSKICH W ZŁOTNIKACH
Szanowni Państwo,

jeśli jesteście zdecydowani na szczepienie przeciwko COVID 19, a jeszcze tego nie zrobiliście, to macie doskonałą okazję zaszczepić się w Złotnikach.

We współpracy z Powiatowym Biurem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, 29 sierpnia 2021 r. (niedziela) od godziny 13.00 do 19.00, podczas festynu Złotnickie Święto Plonów, Koło Gospodyń Wiejskich w Złotnikach uruchamia punkt szczepień dla naszych mieszkańców.

Podmiot wykonujący szczepienia to profesjonalna, licencjonowana firma. Szczepienia będą wykonywane przy wykorzystaniu szczepionek:

  • BioNTech, Pfizer (szczepienie dwudawkowe)
  • Johnson & Johnson (szczepienie jednodawkowe)

W przypadku wyboru  szczepionki (BioTech Pfizer) podmiot wykonujący szczepienia poinformuje pacjenta o konieczności podania drugiej dawki szczepionki wskazując termin, godzinę i adres szczepienia, które będzie miało miejsce w odległości nie dalszej niż w promieniu 5 kilometrów od miejsca w którym podano pierwszą dawkę, tj. Złotniki, ul. Żukowa 14 oraz zapewni możliwość podania szczepionki.

Szczepienia przeprowadzane będą w specjalnie przygotowanym i oznaczonym pomieszczeniu budynku świetlicy osiedlowej, który spełniać będzie określone prawem wymagania higieniczno-sanitarne.

Wszelkie pytanie i uwagi proszę kierować do koordynatora akcji: Michał Przybylski +48 602 618 249 lub michal.przybylski@suchylas.pl

2021_baner

 

 

 

Szczegóły akcji https://www.gov.pl/web/szczepimysie/kgw


Jak co roku zabiegamy o to, aby w to wydarzenie włączać złotnickich przedsiębiorców. Każda firma wspierająca naszą imprezę może liczyć na możliwość umieszczenia swoich materiałów reklamowych na czas całej imprezy w naszym ogrodzie. Oficjalne podziękowania ukażą się nie tylko w lokalnej prasie, ale również na naszej stronie internetowej oraz profilu FB.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW!

Komitet Organizacyjny:
(-) Elżbieta Raflik – przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Złotnikach
(-) Grzegorz Słowiński – przewodniczący Zarządu Osiedla Złotniki-Osiedle, radny Gminy Suchy Las, grzegorz.slowinski@suchylas.pl
(-) Michał Przybylski – radny Gminy Suchy Las, michal.przybylski@suchylas.pl

Lista Publikacji Ogólnogminnych