[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (wrzesień 2017)

Autor:

Komisja  obradowała 27.09 br. Głównym tematem posiedzenia było sformułowanie uzasadnienia do skargi na wójta, którą wniosła Ochotnicza Straż Pożarna w Suchy Lesie. Skargę uznano za bezzasadną, co potwierdziła Rada Gminy na wrześniowej sesji.

Zajmowaliśmy się też odwołaniem wójta od treści wystąpienia pokontrolnego po kontroli referatu promocji oraz Gazety Sucholeskiej. Kontrola wypadła niekorzystnie, a w niektórych wymiarach wręcz kompromitująco. Komisja w tej sprawie nie zmieniła stanowiska, a więc rozstrzygniecie nastąpi  podczas jednej z najbliższych sesji Rady Gminy. Protokół z kontroli i wystąpienie pokontrolne z kontroli referatu promocji i Gazety Sucholeskiej znajduje się na http://bip.suchylas.pl/62/komisja-rewizyjna/

Lista Publikacji Ogólnogminnych