[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Społeczna (październik 2017)

Autor:

Komisja Społeczna w październiku odbyła jedno posiedzenie. Wizytowaliśmy świetlice opiekuńczo-wychowawcze prowadzone przez OPS. Wspólnie z p. dyrektor Sylwią Nowak- Kabacińską odwiedziliśmy dwie z dziewięciu funkcjonujących świetlic – w Złotnikach Wsi i Zielątkowie. W świetlicach dzieci wspólnie z opiekunami mogą odrabiać lekcje i miło spędzać czas.

Ponadto Komisja opiniowała kilka uchwał na najbliższą sesję Rady Gminy: uchwały w sprawie stawek dotacji przedmiotowej na rok 2018 dla gminnego zakładu budżetowego (GOS), uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie trybu udzielania i rozliczania dotacji dla szkół i przedszkoli niepublicznych oraz publicznych prowadzonych przez inne niż jednostka samorządu terytorialnego organy oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości pobierania i wykorzystania udzielonej dotacji, uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Suchy Las na lata 2017-2025 oraz uchwały w sprawie wystąpienia z Lokalnej Grupy Działania – Stowarzyszenia „Leader Suchy Las.” Opinie dla wyżej wymienionych uchwał były jednomyślnie pozytywne.

Lista Publikacji Ogólnogminnych