[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Społeczna (sierpień 2018)

Autor:

W sierpniu Komisja spotkała się jeden raz, odwiedziliśmy Panią  Dyrektor GOS Katarzynę Kust0ń. Rok 2018 to rok jubileuszowy dla GOS jest to 15 lat istnienia i 10 lat Parku Wodnego OCTOPUS. Oba obiekty są  intensywnie użytkowane, dlatego trzeba przeprowadzić niezbędne prace.

Do projektu budżetu p. Dyrektor  złoży następujące wnioski:

  • Naprawa nagłośnienia w hali sportowej-szacowana kwota: 36.000,00 netto
  • Remont pomieszczeń klubu fitness- projekt i remont: 120.000,00 netto
  • Remont i modernizacja dwóch pomieszczeń szatni basenowych w części przebieralni – szacowany koszt: 30.000,00 netto
  • Modernizacja oświetlenia w hali sportowej – szacowany koszt: 132.800,00 netto
  • Modernizacja systemu obsługi klienta polegającym na zmianie obsługi szafek basenowych  z zamków mechanicznych na elektroniczne – szacowany koszt: 60.000,00 netto

Z zadowoleniem przyjęliśmy informacje, że znaleziono przyczynę powstawania rdzawego nalotu wokół dysz. Przyczyną był wymiennik ciepła. Problem usunięto. Jakość wody basenowej  pozostaje na bardzo dobrym poziomie.

Następnie Komisja udała się w teren i odwiedziliśmy boiska sportowe, którymi zajmuje się GOS byliśmy w Chludowie, Zielątkowie, Golęczewie, Złotkowie i w Suchym Lesie. Nie było większych uwag, boiska trawiaste utrzymane na piątkę. Mamy uwagi odnośnie otoczenia boiska ze sztuczną nawierzchnią w Chludowie  dlatego złożymy wnioski do budżetu gminy na 2019 rok.

Z okazji jubileuszu składamy na ręce pani dyrektor Katarzyny Kustoń najlepsze życzenia oraz dalszego profesjonalnego zarządzania sucholeską wizytówką, jaką niewątpliwie jest GOS.

Lista Publikacji Ogólnogminnych