[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (styczeń 2016)

Autor:

W styczniu komisja rewizyjna zajmowała się zaplanowaną jeszcze na 2015 r. kontrolą w zakresie remontów szkół oraz przedszkoli w 2015 r. Na posiedzenie komisji zaproszony został niezależny rzeczoznawca, który dokonał weryfikacji kosztorysu powykonawczego remontu sanitariatu w Szkole Podstawowej w Suchym Lesie. Po zaprezentowaniu swoich uwag, Komisja jednomyślnie poparła wniosek o zlecenie rzeczoznawcy weryfikację pozostałych dwóch kosztorysów remontów placówek oświatowych w Chludowie i w Biedrusku. Wstępny koszt jednej ekspertyzy to 450 zł netto. O wynikach kontroli, będziemy informować na bieżąco.

Lista Publikacji Ogólnogminnych