[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Radni Klubu Gmina Razem protestują przeciwko biokompostowni

Autor:

Radni Klubu Gmina Razem: Krzysztof Pilas, Agnieszka Targońska oraz Dariusz Matysiak uczestniczyli 23 czerwca 2015 r. w proteście mieszkańców Suchego Lasu przeciwko budowie biokompostowni. Sprawa uciążliwości odorowych ciągnie się od wielu lat. Oprócz spotkań, narad i niekończących się dyskusji, niestety nie zrobiono nic. Czy zdeterminowanym mieszkańcom pozostały tylko akcje protestacyjne? TVP.INFO Protest mieszkańców Suchego Lasu – biokompostowania

Warto przeczytać: Agnieszka Targońska – przewodnicząca Komisji Komunalnej i Ochrony Środowiska:

Kamień węgielny, czyli kamień u szyi Suchego Lasu

Interpelacja nr 18, Agnieszka Targońska – decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach dla rozbudowy Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu

Oświadczenie Komisji komunalnej i Ochrony Środowiska

Odpowiedź wiceprezydenta Poznania

Czy podobny obiekt będzie zbudowany w Złotnikach?

Interpelacja nr 17, Agnieszka Targońska – budowa kompostowni i Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Złotnikach

Lista Publikacji Ogólnogminnych