[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (styczeń 2017)

Autor:

Komisja Rewizyjna w styczniu obradowała podczas jednego posiedzenia.  Przedmiotem obrad była kontrola Referatu Promocji. Na szczegółowe pytania odpowiadał wójt Grzegorz Wojtera. Wyjaśniano kwestie braku jasnych podziałów kompetencji pomiędzy pracownikami. Ustalano też osoby odpowiedzialne za poszczególne bieżące działania w referacie.

Ponadto Komisja rozpatrywała skargę na działalność wójta. W tym celu członkowie Komisji przeprowadzili wizję lokalną oraz zapoznali się z dodatkową  dokumentacją przesłaną przez mieszkankę naszej gminy. Komisja po wnikliwej analizie uznała skargę za bezzasadną, chociaż niektórzy członkowie dość krytycznie odnieśli się do działań straży gminnej w przedmiotowej sprawie oraz sposobu komunikowania się z mieszkańcami.

Lista Publikacji Ogólnogminnych