[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (kwiecień 2017)

Autor:

Komisja  w kwietniu zebrała się na cztery posiedzenia (5,12,19,26). Przedmiotem obrad 5 i 12 kwietnia była m.in. analiza informacji prawnej odnośnie impasu w zakresie kontroli w Referacie Promocji oraz kontrola wykonania budżetu za rok 2016. Członkowie Komisji sformułowali szereg wątpliwości i zastrzeżeń co do wykonania budżetu, zwłaszcza w odniesieniu do wydatków inwestycyjnych (majątkowych), który wykonano na najniższym poziomie od wielu lat.

Na kolejnym posiedzeniu (19.04) Komisja sprawdzała wykonanie budżetu na podstawie informacji z Referatu Komunalnego oraz Referatu Budowlano – Inwestycyjnego.

Na ostatnim posiedzeniu Komisja zajęła się kolejną skargą na działalność Wójta. Tym razem złożyli ją strażacy z OSP Suchy Las. Sprawa ta będzie wyjaśniania na kolejnych posiedzeniach Komisji.

Lista Publikacji Ogólnogminnych