[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Niezrealizowane inwestycje w 2015 r.

Autor:

W związku ze zbliżającą się dyskusją dotyczącą absolutorium dla wójta za 2015 r. zwróciłem się z prośbą o przedstawienie listy niezrealizowanych inwestycji w 2015 r. Niestety, takich inwestycji jest sporo, między innymi:

  • budowa kanalizacji w Golęczewie, Zielątkowie i Biedrusku,
  • budowa miejsc postojowych w rejonie ulic: Malinowej i Aroniowej,
  • budowa ulic w Biedrusku,
  • Budowa drogi rowerowej Radojewo – Biedrusko.

Pełna lista inwestycji oraz przyczyn ich niezrealizowania znajduje się tutaj … Są też inwestycje, które teoretycznie zostały w 2015 roku zrealizowane, ale w rzeczywistości realizowane są w roku 2016, np. remont dróg w Złotnikach (1 etap). Obecnie powinien w zasadzie trwać 2 etap prac. Niestety nawet nie zakończył się etap z roku poprzedniego.

Lista Publikacji Ogólnogminnych