[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Rewitalizacja Suchego Lasu

Autor:

W czwartek 6 kwietnia 2017 r. w sucholeskim Ośrodku Pomocy Społecznej odbyło się spotkanie związane z przygotowywanym przez Gminę programem rewitalizacji.

Na spotkanie zaproszono radnych, sołtysów i przewodniczący osiedli. Podczas wywiadu fokusowego goście odpowiadali na liczne pytania na temat występowania w naszej gminie obszarów zdegradowanych i możliwości ich rewitalizacji. Najwięcej mówiono o Biedrusku i Suchym Lesie, a także Golęczewie. Nasz klub radnych reprezentowali Krzysztof Pilas i Agnieszka Targońska z Suchego Lasu oraz Dariusz Matysiak i Grzegorz Łukszo z Biedruska. Wcześniej w Złotnikach wywiad przeprowadzono z radnym Michałem Przybylskim.

Lista Publikacji Golęczewo