[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

,,Cytat miesiąca” ze stycznia 2016 r. z Gazety Sucholeskiej

Autor:

Zamieszczając w styczniowej Gazecie Sucholeskiej – strona 9 [nr 01 (155)] cytat, należałoby się zastanowić, czy upublicznienie wypowiedzi, w sposób zapewne niezamierzony, nie obnaży przypadkiem braku elementarnej wiedzy cytowanego. Może też pokazać kolizję lojalności wobec wójta z brakiem dbania o dobro mieszkańców naszej gminy.

Nie można bowiem w zaparte bronić wszystkich propozycji wójta, które sprowadzają się np. do podnoszenia podatków zamiast poszukiwania oszczędności w budżecie gminy, choćby w administracji, przetargach (gospodarka śmieciowa, konserwacja obiektów sportowych etc).

Należy także wspomnieć o kuriozalnym wprowadzaniu w błąd mieszkańców mówiąc o dodatkowych pieniądzach (30 tys zł) dla Komisji Rewizyjnej na powołanie biegłych. Środki, zresztą o połowę niższe, na przeprowadzanie ekspertyz zaproponował sam wójt, których Rada Gminy zresztą nie uchwaliła, gdyż te pieniądze w swoim budżecie zapewnił wcześniej już wójt.

Tak więc cytowanie wielce szanownego radnego mówiącego nieprawdę na łamach naszej gazety gminnej jest wielce niestosowne.

Lista Publikacji Ogólnogminnych