[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Brawa dla Biedruska!

Autor:

Współpraca Radnych z Biedruska, Grzegorza Łukszo oraz Dariusza Matysiaka ze Stowarzyszeniem Zamek działającym w Biedrusku została dostrzeżona i nominowana do prestiżowej nagrody SUPER SAMORZĄD. Stowarzyszenie ZAMEK reprezentowały: Monika Zemlak i Magdalena Przystałowska. Ogólnopolska Gala, podczas której zostały wręczone nagrody przez prof. Jerzego Buzka odbyła się 30 maja br. w Zamku Królewskim w Warszawie.

2016_super_samorzad

 

 

Siedzą od lewej: Monika Zemlak, Magdalena Przystałowska i Dariusz Matysiak

Lista Publikacji Biedrusko