[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Kodeks Etyki Radnego

Autor:

Z inicjatywy przewodniczącej Rady Gminy Suchy Las – Małgorzaty Salwy-Haibach powstał Kodeks Etyki Radnego Rady Gminy Suchy Las. Kodeksy takie występują w wielu innych gminach, a ich celem jest przede wszystkim sprecyzowanie standardów postępowania radnych. Jest też ważnym i czytelnym sygnałem dla naszych wyborców, że radni dostrzegają konieczność ciągłej pracy nad podwyższaniem wymagań wobec siebie. Mamy nadzieję, że kodeks stanie się swoistym drogowskazem w dążeniu do przestrzegania uniwersalnych wartości. Nad tym dokumentem pracowali przedstawiciele wszystkich klubów: Małgorzata Salwa-Haibach, Paweł Tyrka, Krzysztof Pilas oraz Michał Przybylski jako przewodniczący komisji.

Kodeks Etyki Radnego

Lista Publikacji Ogólnogminnych