[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Komunalna i Ochrony Środowiska (lipiec 2015)

Autor:

W lipcu br. Komisja nie obradowała. Zgodnie z przyjętym planem pracy w drugim półroczu 2015 r. członkowie KKiOŚ omawiać będą takie zagadnienia jak: kanalizacja Rodzinnych Ogrodów Działkowych, ład architektoniczny w naszej gminie, bezpieczeństwo ropociągu „Przyjaźń”. Zajmiemy się również opracowaniem wniosków oraz opiniowaniem budżetu na 2016 r. Powrócimy także do problemów już wcześniej omawianych: jakości powietrza, funkcjonowania rowów melioracyjnych czy natłoku reklam wielkoformatowych. Opiniować będziemy projekty uchwał i wypracowywać stanowisko Komisji w sprawach zgłaszanych przez mieszkańców gminy.

Lista Publikacji Ogólnogminnych