[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej w Gminie Suchy Las

Autor:

Gmina Suchy Las, jak pozostałe gminy w Polsce, zakończyła prace nad  opracowywaniem projektu Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej Gminy Suchy Las. Niestety radnych zapytano o zdanie w tej sprawie pod koniec procesu procedowania planu i oczywiście żadnych uwag nie uwzględniono. Plan, co w naszej gminie jest normą, nie skonsultowano też z mieszkańcami. Czy tak jest wszędzie? Absolutnie nie, np. w Jarocinie obowiązują zgoła odmienne standardy http://jarocin.pl/pl/news/Zglos-propozycje-do-Planu-Zrownowazonej-Mobilnosci-Miejskiej-2046.html

Ponieważ plan nie został nawet w wymaganym terminie przedstawiony na kwietniową sesję, głosami radnych koalicji INICJATYWA MIESZKAŃCÓW – GMINA RAZEM, został zdjęty z porządku obrad. Jest więc szansa na to, żeby swoje uwagi zgłosili mieszkańcy. Proszę korzystać z formularza http://www.gminarazem.pl/kontakt/

Lista Publikacji Ogólnogminnych