[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Społeczna (czerwiec 2015)

Autor:

Komisja Społeczna w czerwcu spotykała się dwukrotnie. Pierwsze posiedzenie odbyło się w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej. Pani Dyrektor Sylwia Nowak-Kabacińska dość szczegółowo omawiała sprawozdania ze swojej działalności za 2014 rok. Dodatkowo Radni zapoznali się ze sprawozdaniami z realizacji Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz sprawozdaniami z realizacji Gminnego Programu Wspierania Rodziny. Z uwagi na obszerność tych dokumentów odsyłam wszystkich zainteresowanych do teczki Komisji.

Drugie posiedzenie odbyło się w Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej. Razem z Panią Dyrektor Urszulą Habrych omawialiśmy sprawy bieżące: Dni Gminy Suchy Las oraz ofertę programową. Pytaliśmy też o sprawy remontowe. Okazało się, że pomimo tego, że obiekt jest nowy to ciągle istnieje konieczność jego napraw i przeprowadzania drobnych remontów.

W kategorii bibliotek gmin wiejskich nasza biblioteka okazała się najlepszą w Wielkopolsce i zdobyła tytuł TENPLUM LIBRI. Biblioteką zarządza Pani kierownik Monika Majewska-Szymkowiak.

Ustalono też, że Centrum Kultury przejmie organizację Konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową i to jest dobra wiadomość!

Komisja jednogłośnie poparła wniosek GKS Golęczewo o wsparcie finansowe w zakresie oświetlenia boiska.

Lista Publikacji Ogólnogminnych