Komisja Komunalna i Ochrony Środowiska (sierpień 2016)

Komisja Komunalna i Ochrony Środowiska obradowała 23 sierpnia 2016 roku w Chludowie. W obradach, poza radnymi, uczestniczyła Pani Halina Gramsch, sołtys Chludowa. Podczas posiedzenia zaopiniowaliśmy trzy projekty uchwał. Następnie rozmawialiśmy na temat planów budowy w Chludowie dwóch ogromnych kurników.  Dyskusję  na temat rozwoju wsi kontynuowaliśmy podczas spaceru. Wówczas in situ omawialiśmy m. in. z plan lokalizacji nowej ulicy w pobliżu szkoły. Odwiedziliśmy  tzw. stary bar i kościół wraz z otaczającym go terenem i ukrytym w zieleni pustostanem.  Idąc ul. Kościelną podziwialiśmy zadrzewienie zabytkowego parku należącego do Księży Werbistów.

Wizytację zakończyliśmy oglądając przedszkole i towarzyszący mu plac zabaw.  Wszystkie problemy omawiane podczas posiedzenia Komisji w Chludowie zostaną zgłoszone w Urzędzie Gminy.