[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

REKLAMY PO HORYZONT

Autor:

Kilka miesięcy temu Rada Gminy z mojej inicjatywy podjęła uchwałę, na mocy której Urząd obecnie przygotowuje tzw. kodeks reklamowy. Integralną częścią działań związanych z powstaniem kodeksu jest ankieta skierowana do mieszkańców.  Ma ona diagnozować to, jak mieszkańcy gminy oceniają rolę reklam w otaczającym ich krajobrazie.

a

Centrum Suchego Lasu

Ankieta jest anonimowa. Gorąco zachęcam Państwa do jej wypełnienia i rozpropagowania wśród sąsiadów! Ankietę można pobrać tutaj oraz na stronie internetowej www.suchylas.pl  i do końca marca 2017 r. przesłać na adres ratajczak.malgorzata@suchylas.pl  lub złożyć osobiście w Urzędzie Gminy lub przesłać pocztą na adres Urzędu.

Poniżej kilka widoków, które skłoniły radnych do podjęcia działań przywracających ład w gminnym krajobrazie.

b

c

d

e

Widać już pierwsze efekty działania uchwały i powyższe widoki odchodzą do lamusa.

Lista Publikacji Ogólnogminnych