[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego (maj 2015)

Autor:

W dniu 21 maja Komisja wraz ze Sołtysami, Przewodniczącymi Zarządów i Policją opracowała propozycje lokalizacji kamer do koncepcji Gminnego Systemu Monitoringu oraz wykaz tzw. ,,trójkątów bezpieczeństwa”, które zostały przekazane do Urzędu Gminy.

Komisja przekazała też wnioski mieszkańców do rozpatrzenia przez Zarządy Osiedli: Suchego Lasu Wschód i Os. Grzybowego w celu dalszego procedowania, po uzyskaniu odpowiedzi.

Wspólnie z Policją i Urzędem Gminy przygotowujemy także konkurs dla uczniów Szkół Podstawowych dotyczący znajomości przepisów związanych z bezpieczeństwem.

Lista Publikacji Ogólnogminnych