[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (maj 2018)

Autor:

Komisja Rewizyjna w maju 2018 roku zebrała się na dwa posiedzenia 10 i 17. Przedmiotem obrad w obu przypadkach była kontrola wykonania budżetu za rok 2017. W posiedzeniu w dniu 10 maja uczestniczył zarówno Wójt oraz panie: Justyna Radomska – Kierownik Referatu Komunalnego (RK) oraz Aurelia Szczęsna – Kierownik Referatu Budowlano Inwestycyjnego (BI). Komisja koncertowała się na zadaniach budżetowych, które nie zostały zrealizowane w 2017 roku. Podczas posiedzenia radny Włodzimierz Majewski wskazał na 55 takich zadań.

W posiedzeniu w dniu 17 maja uczestniczył ponownie Wójt oraz Kierowniczki referatów BI oraz RK. Organ wykonawczy podsumował wykonanie budżetu za rok 2017. Radni mieli wiele pytań i wątpliwości do przebiegu realizacji wykonania budżetu – w szczególności zaś do wykonywania uchwał przez Wójta, który stwierdził, że nawet jeśli Rada przeznacza daną kwotę pieniędzy na zadanie to i tak on ostatecznie decyduje, na co przeznaczyć środki.

Lista Publikacji Ogólnogminnych