[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (wrzesień 2016)

Autor:

Komisja przeprowadziła kontrolę w zakresie realizacji przez Zespół Redakcyjny Gazety Sucholeskiej zarządzenia wójta w sprawie Polityki Informacyjnej Gminy Suchy Las w latach 2015-2016.

Kontrola wynika z uchwały Rady Gminy, która dostrzegła konieczność sprawdzenia, czy w zakresie przekazywania przez redakcję Gazety Sucholeskiej informacji rzetelnych, służących  promocji samorządności, środki finansowe wydawane są efektywnie.

Komisja ma też sprawdzić, czy publikowane w Gazecie Sucholeskiej opinie odzwierciedlają różnice w poglądach mieszkańców Gminy Suchy Las oraz czy są wolne od jednostronnego przekazu. Kontrola trwa, a o wynikach będziemy informować czytelników na bieżąco.

Lista Publikacji Ogólnogminnych