[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (październik 2018)

Autor:

Komisja Rewizyjna obradowała 17 października br. Radni podsumowali swą pracę w mijającej kadencji. W latach 2014-2018 Komisja rozpatrywała na bieżąco skargi na wójta, przeprowadzała procedurę absolutoryjną oraz prowadziła planowe kontrole, m. in. dotyczące: wydatkowania środków dla stowarzyszeń, wybranych inwestycji infrastrukturach, polityki informacyjnej czy budowy szkoły podstawowej w Suchym Lesie przy ul. Konwaliowej. Po przeprowadzeniu kontroli każdorazowo formułowano wystąpienie pokontrolne.

W związku z zakończeniem prac Komisji Rewizyjnej w kadencji 2014-2018 serdecznie dziękuję wszystkim jej członkom za profesjonalną i merytoryczną pracę.

Lista Publikacji Ogólnogminnych