[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Msza w intencji śp. Zygmunta Trzybińskiego

Autor:

Informujemy, że 5 lutego 2020 r. o godzinie 18.00 w Kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sobocie zostanie odprawiona Msza Święta w intencji śp. Zygmunta Trzybińskiego od członków i sympatyków Stowarzyszenia Gmina Razem.

Zapraszamy do uczestnictwa!

2019-07-04_08h46_03

Lista Publikacji Golęczewo