[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (czerwiec 2017)

Autor:

Komisja Rewizyjna w czerwcu zebrała się na dwa posiedzenia (6 i 13). Przedmiotem obrad 6 czerwca był m.in. wniosek o udzielenie absolutorium dla Wójta za wykonanie budżetu za rok 2016. Wniosek Komisji przeszedł jednym głosem. Komisja miała zastrzeżenia co do wykonania wydatków inwestycyjnych (tylko na poziomie około 50%).

Na drugim posiedzeniu (13 czerwca) Komisja zajęła się wystąpieniem pokontrolnym dotyczącym Referatu Promocji oraz Gazety Sucholeskiej. Członkowie Komisji przyjęli jednogłośnie wystąpienie pokontrolne, zawierające szereg zastrzeżeń, co do pracy zarówno samego Referatu jak i Gazety. Jednym z wniosków jest powołanie Rady Programowej Mediów Gminnych. Ta ostania kwestia będzie przedmiotem obrad na następnych posiedzeniach Komisji.

Protokół z kontroli i wystąpienie pokontrolne – kontrola Referatu Promocji i Gazety Sucholeskiej

 

Lista Publikacji Ogólnogminnych