[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (sierpień 2018)

Autor:

Komisja w sierpniu nie obradowała. Jednak w związku z kończącą się kadencją, wystąpiono do wójta z wnioskiem o przedstawienie informacji dotyczących realizacji zaleceń z dotychczasowych kontroli przeprowadzonych przez Komisję. Wójt dość lapidarnie odniósł się do wniosku Komisji. Odpowiedź wójta będzie analizowana podczas najbliższego posiedzenia.

Warto przypomnieć, że Komisja przeprowadziła w  mijającej kadencji szereg kontroli, między innymi dotyczących zasadności budowy szkoły przy Konwaliowej, sposobu dystrybuowania środków dla stowarzyszeń, inwestycje drogowe, efektywność wydawania środków finansowych na politykę informacyjną oraz promocję gminy. Wszystkie kontrole kończyły się wydaniem zaleceń

Lista Publikacji Ogólnogminnych