[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (marzec 2016)

Autor:

W marcu Komisja zebrała się tylko na jedno posiedzenie. Tematem przewodnim miała być kontrola remontów w placówkach oświatowych przeprowadzonych w 2015 roku. Jednak ze względu na opieszałość urzędu w kwestii przekazywania materiałów dla niezależnego eksperta, komisja postanowiła zająć się tym tematem na kolejnych posiedzeniach. Sprawa jest pilna, gdyż zbliża się sesja absolutoryjna.

Podczas tego samego posiedzenia komisja zajęła się również rozpatrywaniem kolejnej skargi na działalność Wójta.  Ta ostatnia kwestia będzie przedmiotem obrad na następnych posiedzeniach Komisji.

Lista Publikacji Ogólnogminnych