[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Społeczna (luty 2018)

Autor:

W lutym komisja Społeczna odwiedziła półkolonie zimowe organizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej.  Wspólnie z p. dyr.  Sylwią Nowak-Kabacińską byliśmy w Złotkowie i Chludowie. Na terenie naszej gminy z półkolonii dzieci mogły korzystać w pięciu miejscowościach.  W Suchym Lesie – 64,  w Złotkowie – 44,  w Golęczewie – 34 ,  w Chludowie – 26 oraz w Biedrusku 23 dzieci.   Łączna liczba dzieci to 191, którymi opiekowało się 15 wychowawców i 5 kierowników.

Dzieci  były bardzo zadowolone z formy wypoczynku, a wypracowana formuła zajęć sprawdza się od wielu lat. Ponadto Komisja pozytywnie zaopiniowała cztery uchwały na lutową sesje Rady Gminy.  Są to miedzy innymi: Gminny Program Rewitalizacji Gminy oraz Gminny Program Przeciwdziałania Narkomani, a także oświadczenie w sprawie ustanowienia roku 2018 rokiem jubileuszu 800 – lecia powstania miejscowości Suchy Las.

Lista Publikacji Ogólnogminnych