[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Prestiżowe wyróżnienie dla Magazynu Sucholeskiego

Autor:

Z ogromną przyjemnością informujemy o szczególnym wyróżnieniu, które wkrótce otrzyma Redakcja Magazynu Sucholeskiego Mieszkańców Gminy.

Szef Kapituły Andrzej Górczyński napisał do redakcji Magazynu Sucholeskiego:

(…) „Dziennikarskie Koziołki” są szczególną nagrodą, bo wyróżnienia przyznają sami dziennikarze. Nie jest ważne w jakiej redakcji ktoś pracuje, w jakim jest stowarzyszeniu, kto go poleca. Liczy się osobowość, styl i charakter, jego praca, która nadaje dziennikarstwu status zawodu zaufania publicznego. Oceniany jest profesjonalizm i przestrzeganie etycznych kanonów. W imieniu Kapituły Plebiscytu gratuluję Agnieszce Łęckiej i redakcji Sucholeskiego Magazynu Mieszkańców Gminy  przyznania tego wyróżnienia, które wręczone będzie podczas uroczystej Gali „Dziennikarskich Koziołków” 12 kwietnia o godzinie 17.00 na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu ul. Umultowska 89a.

Członkowie Stowarzyszenia Gmina Razem dołączają się do gratulacji. Jesteśmy zaszczyceni możliwością współpracy w zakresie rzeczowego i rzetelnego informowania mieszkańców o problemach naszej Gminy.

Lista Publikacji Ogólnogminnych