[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Liceum w Suchym Lesie

Autor:

Od pewnego czasu w przestrzeni publicznej toczy się dyskusja dotycząca, mającego rozpocząć od 1.09.2017 r. działalność Liceum Ogólnokształcącego im. Romka Strzałkowskiego. Szkoła mieści się w Poznaniu. W Suchym Lesie będzie jedynie „filia”, która usytuowana zostanie w budynku dotychczasowej Szkoły Podstawowej im. W. Bogusławskiego przy ul. Szkolnej.

Właśnie miejsce prowadzenia zajęć, a nie sam fakt powstania liceum w Suchym Lesie rozpala emocje rodziców. Zgłaszają do mnie, jako przewodniczącego Komisji Społecznej Rady Gminy sporo uwag i wątpliwości, które powinno się wyjaśnić zanim nowa placówka ruszy. Stąd właśnie moja interpelacja w przedmiotowej sprawie. Udzieloną odpowiedź niezwłocznie upublicznię i mam nadzieję, że zapoczątkuje ona publiczną debatę, której niestety zabrakło przed podjęciem tak fundamentalnej dla rodziców i dzieci decyzji.

2017_lo_inter

 

Lista Publikacji Ogólnogminnych