[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Szkoła przy Konwaliowej – fakty i mity

Autor:

W marcowym numerze Magazynu Sucholeskiego Mieszkańców Gminy nr 3/86 (marzec 2019 r.)  opublikowałem tekst, który stanowi odpowiedź na konferencję prasową wójta Grzegorza Wojtery dotyczącą publikacji prasowych na temat modelu finansowania filii szkoły podstawowej w Suchym Lesie przy ul. Konwaliowej:

SL_2019_02_s27_Przybylski

Lista Publikacji Ogólnogminnych