[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Wieczór autorski z Ryszardem Chruszczewskim

Autor:

W środę 18 stycznia 2017 r. miałem przyjemność, wraz z radnym Michałem Przybylskim uczestniczyć w wieczorze autorskim Ryszarda Chruszczewskiego – nauczyciela historii w Szkole Podstawowej w Suchym Lesie oraz autora książki „Mieszkańcy Gminy Suchy Las i Okolic w Powstaniu Wielkopolskim„.  Celem tej niezmiernie wartościowej publikacji było przybliżenie Czytelnikom informacji o powstańcach wielkopolskich z terenu naszej gminy.

Spotkanie z autorem stało się okazją do rozmowy o historii powstania wielkopolskiego, jej przyczynach oraz skutkach. Można też było zakupić książkę oraz uzyskać specjalną dedykację od autora.

 

Lista Publikacji Ogólnogminnych