[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Pieczona Pyra – Zielątkowo 2016

Autor:

W pierwszą niedzielę października mieszkańcy naszej gminy mieli okazję uczestniczyć w XVIII Rajdzie Rowerowym im. Leszka Roszczyka „Pieczona Pyra” – Zielątkowo 2016. To największy rajd rowerowy w Suchym Lesie. Co roku gromadzi setki amatorów dwóch kółek. Perfekcyjna organizacja imprezy to zasługa Państwa Głowackich i najbliższych współpracowników z Towarzystwa Przyjaciół Gminy Suchy Las.

W tym roku z naszego Stowarzyszenia w rajdzie oprócz mnie  uczestniczył także  radny Michał Przybylski.

20161002_125415[1]

Lista Publikacji Ogólnogminnych