[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Inauguracyjna sesja Rady Gminy Suchy Las

Autor:

Szanowni mieszkańcy,

1 grudnia 2014 roku, o godz 17.oo w sali konferencyjnej pływalni „Octopus”, odbędzie się inauguracyjna sesja Rady Gminy Suchy Las, na której zaprzysiężeni zostaną nowo wybrani radni. Na sesji tej zostanie również wybrany nowy przewodniczący Rady Gminy.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w tym wielkim wydarzeniu dla przedstawicieli KWW Gmina Razem, którzy dzięki Państwa poparciu danego im w dniu 16 listopada podczas wyborów samorządowych, będą walczyć o Wasze sprawy przez najbliższe 4 lata.

Nasza i Państwa obecność, podkreśli ich pewność i wiarę w to, że sprawowany przez nich urząd jest początkiem do zaprowadzenia nowego ładu i porządku w naszej gminie.

Lista Publikacji Ogólnogminnych