Konkurs Fotograficzny – Krajobrazy i Przyroda Wielkopolski

4 listopada br. odbyła się bardzo podniosła uroczystość podsumowująca kolejną edycję konkursu fotograficznego KRAJOBRAZY I PRZYRODA WIELKOPOLSKI. Organizatorem konkursu jest CKiBP w Suchym Lesie, natomiast partnerem poznańska Firma Horyzont technologie_internetowe.

Wszyscy zaproszeni goście byli pod ogromnym wrażeniem zaprezentowanych fotografii, które zostały wykonane przez dzieci i młodzież sucholeskich szkół. Wiele ciepłych słów pod adresem wszystkich uczestników wypowiedział też Mikołaj Kamieński – przedstawiciel firmy Horyzont.

Na uroczystości obecny był wójt Grzegorz Wojtera oraz radni: Ryszard Tasarz i Paweł Tyrka. Radnych klubu Gmina Razem reprezentował szef klubu Michał Przybylski.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

kon_foto