[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Finansowo-Budżetowa i Rozwoju Gosp. (październik 2018)

Autor:

Komisja obradowała 17 października br. Głównym tematem posiedzenia było opiniowanie projektów uchwał na najbliższą sesję. Komisja pozytywnie zaopiniowała projekt uchwały w sprawie mpzp w miejscowości Suchy Las na terenie działki o numerze ewidencyjnym 217/8 oraz projekt uchwały w sprawie mpzp Suchy Las – rejon ulic Jaśminowej i Zwolenkiewicza II.

Nie opiniowano projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Złotkowo, rejon ulicy Pawłowickiej – Wschód. Projekt został wycofany z porządku obrad.

Pozytywnie zaopiniowano projekty zmian uchwał budżetowych: w sprawie zmiany WPF na lata 2018-2029 oraz zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Suchy Las na 2018 r.

Negatywnie zaopiniowano projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przekazanie zabudowanych nieruchomości położonych w Suchym Lesie na rzecz CKiBP, natomiast pozytywnie ustosunkowano się do projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przekazanie cmentarza w Biedrusku na rzecz Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Wawrzyńca w Biedrusku.

W związku z zakończeniem prac Komisji w kadencji 2014-2018 serdecznie dziękuję wszystkim jej członkom za profesjonalną i merytoryczną pracę.

Lista Publikacji Ogólnogminnych