[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie z posłami Platformy Obywatelskiej

Autor:

W środę 15 marca br. w Swarzędzu odbyło się spotkanie z parlamentarzystami Platformy Obywatelskiej: Bożeną Szydłowską, Urszulą Augustyn, Sławomirem Nitrasem oraz Norbertem Obryckim. Przybyło ok. 100 osób z całego powiatu poznańskiego. Dyskusję zdominowała polityka krajowa, jednak mieszkańcy podnosili też sprawy lokalne.

20170315_192303[1]Od lewej przewodniczący Grzegorz Słowiński, posłanka Bożena Szydłowska, radny Michał Przybylski

Członkowie naszego Stowarzyszenia: radny Michał Przybylski oraz przewodniczący Zarządu Osiedla ZŁOTNIKI – OSIEDLE Grzegorz Słowiński wręczyli parlamentarzystom specjalnie przygotowane petycje z prośbą o pomoc w sprawie optymalizacji przebiegu północno-wschodniej obwodnicy Poznania. Prosiliśmy o pomoc w kwestii przesunięcia tej obwodnicy od zabudowań w Złotkowie oraz w Złotnikach. Po naświetleniu sprawy wszyscy zadeklarowali pomoc w rozwiązaniu tego, jakże istotnego dla mieszkańców gminy, problemu.

Przypomnieć należy, że sprawą obwodnicy udało się zainteresować wcześniej posła PiS Bartłomieja Wróblewskiego oraz posłankę .Nowoczesnej Joannę Schmidt. A więc problem optymalnego przebiegu dla tej drogi wykracza poza bieżące spory polityczne. Jest zatem nadzieja na jej pozytywne zakończenie.

20170315_192208[1]

Od lewej: radny Michał Przybylski, posłanka Urszula Augustyn oraz przewodniczący Grzegorz Słowiński

20170315_191934[1]

Od lewej: przewodniczący Grzegorz Słowiński, poseł Norbert Obrycki, radny Michał Przybylski

Lista Publikacji Ogólnogminnych