[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

ZDP opublikował koncepcję projektową dla OPW

Autor:

Po wczorajszym spotkaniu przedstawicieli Zarządu Dróg Powiatowych z mieszkańcami,  w końcu doczekaliśmy się publikacji przedstawionej nam wczoraj dokumentacji.

Zapraszam do lektury tych dokumentów. Przypominam, że w toku wczorajszego spotkania zostało ustalone , że na drugim spotkaniu we wrześniu, brana może być pod uwagę IV koncepcja przebiegu obwodnicy lub modyfikacja obecnie przedstawionych wariantów.

Plan orientacyjny

Plan sytuacyjny dla Gminy Suchy Las

Przekrój-normalny

Studium Korytarzowe – Koncepcja projektowa

Lista Publikacji Złotkowo