[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Biokompostownia w Złotnikach… fotorelacja z placu budowy.

Autor:

Zaciekawieni enuncjacjami prasowymi, coraz więcej podekscytowanych mieszkańców Złotnik odbywa wycieczki na miejsce budowy tzw. „biokompostowni”. Ludzie, po lekturze lokalnej prasy, chcieliby się choć otrzeć o technologię XXI wieku. Niestety, z relacji mieszkańców wynika, że cała inwestycja, to raczej karykatura poważnej budowy. Na nieogrodzonym ternie ślady po biesiadnikach, najpewniej koneserach grillowanych kiełbasek, bałagan i ogólny rozgardiasz. Nic nie wskazuje na to, żeby jakaś budowa tam w ogóle się rozpoczęła. Gdyby nie tablica informacyjna, to chyba nikt nie domyśliłby się, że przebywa na terenie budowy czegokolwiek. Może i dobrze, bowiem jest chyba jeszcze szansa, żeby przed faktycznym rozpoczęciem tej inwestycji obecni radni raz jeszcze jej się przyjrzeli.

Budowa tej hucznej inwestycji trwa już ponoć wiele miesięcy. Oto kilka fotografii nadesłanych przez mieszkańców Złotnik:

... wejście na budowę

… wejście na budowę

... wizytówka inwestora - Zakładu Gospodarki Komunalnej

… wizytówka inwestora – Zakładu Gospodarki Komunalnej

... miejsce smakoszy grillowanych kiełbasek, zjedli i poszli

… miejsce smakoszy grillowanych kiełbasek, zjedli i poszli

... ponury widok ogólny placu budowy

… ponury widok ogólny placu budowy

... jest i jakiś zapomniany kontener zawierający w dużych ilościach podpałkę do grilla

… jest i jakiś zapomniany kontener zawierający w dużych ilościach podpałkę do grilla

... na kompost to raczej nie wygląda

… na kompost to raczej nie wygląda

... pierwsze, jeszcze nieśmiałe próby kompostowania?

… pierwsze, jeszcze nieśmiałe próby kompostowania?

... technologia raczej niezbyt wyrafinowana

… technologia raczej niezbyt wyrafinowana

... bardzo gustowne kije do pieczenia kiełbasek

… bardzo gustowne kije do pieczenia kiełbasek

Powyższą galerię dedykujemy p. Prezesowi Świerkowskiemu, któremu zamiast wizyt w redakcjach celem promowania „jedynie słusznych” wizji proponujemy objazd Gminy i powrót do rzeczywistości.

Lista Publikacji Złotniki