[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Wigilia 2015 w Złotnikach

Autor:

Dzięki inicjatywie Zarządu Osiedla oraz Koła Gospodyń Wiejskich odbyła się w Złotnikach  coroczna osiedlowa wigilia. Tym razem, po raz pierwszy odbyła się pod nową wiatą. Oprócz Świętego Mikołaja przybyli też: zastępca wójta – p. Marcin Buliński, radna powiatu poznańskiego – Grażyna Głowacka z małżonkiem Ryszardem Głowackim, ks. Jakub Knychała oraz szef klubu radnych Gmina Razem – Michał Przybylski.

Przybyło ponad 80 dzieci wraz z rodzicami i dziadkami. Było wspólne kolędowanie, życzenia, a najmłodsi mieszkańcy otrzymali paczki od prawdziwego Św. Mikołaja.

2015_wigilia_1

 

 

 

 

 

2015_wigilia_4

2015_wigilia_3

 

Lista Publikacji Złotniki