[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Złotnickie Święto Plonów – Dożynki 2015 w Złotnikach

Autor:

W niedzielę – 30 sierpnia br. w Złotnikach po raz kolejny odbyła się impreza „Złotnickie Święto Plonów – Dożynki 2015”. W uroczystościach uczestniczyli wójt Grzegorz Wojtera, przewodniczący Zarządu Osiedla Suchy Las – Michał Dziedzic, przewodniczący Klubu Radnych Gmina Razem Michał Przybylski, ks. Jakub Knychała  oraz radna powiatu poznańskiego Grażyna Głowacka z Małżonkiem. Przepiękna pogoda, doskonała organizacja, wyborny grill zagwarantował wysoką frekwencję. Swoje zadania spełniała nowa, długo wyczekiwana wiata ogrodowa.

Serdeczne podziękowania dla złotnickiego Koła Gospodyń Wiejskich, kierowanego przez p. Elżbietę Raflik oraz Zarządu Osiedla.

20150830_103112[1]

20150830_132941[1]

20150830_181023[1]

 

 

Lista Publikacji Złotniki