[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Dożynki w Chludowie

Autor:

Radni Klubu Gmina Razem: Zbigniew Hącia oraz Michał Przybylski uczestniczyli wczoraj, tj. 22.08 br. w uroczystościach dożynkowych w Chludowie. Obecne były także radne powiatu poznańskiego: Grażyna Głowacka oraz Ewa Kuleczka-Drausowska i radny Sejmiku Bartłomiej Wróblewski. Władze gminy reprezentował zastępca wójta Marcin Buliński.

Organizacja, pogoda i atmosfera na medal. Nic więc dziwnego, że frekwencja znakomita.

20150822_165159[1]

W programie znalazły się występy zespołów tanecznych z Chludowa oraz z … Macedonii. Z przyjemnością wysłuchano też, jak zawsze znakomitej Orkiestry Dętej z Chludowa. Spore wrażenie na zebranych zrobiła kapela Jacka Hałasa. Organizatorom wyrazy uznania!