[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Kolędowanie w Chludowie

Autor:

W Święto Trzech Króli – 6 stycznia 2017 r. w pięknie przystrojonym, zabytkowym Kościele w Chludowie mieszkańcy, nie tylko tej parafii, mieli okazję wysłuchać przepięknych kolęd oraz piosenek bożonarodzeniowych. Chór oraz orkiestra z Chludowa wykonali, je jak zawsze, profesjonalnie i z artystycznym rozmachem. Była gorąca owacja oraz bisy.

20170106_173929[1]

Serdeczne podziękowania dla organizatorów, a panu radnemu Zbigniewowi Hąci za zaproszenie!